دوستدار طبیعت و زیبایی پسند لطفاً موارد زیر را ، جهت استفاده بهینه از خدمات ارسال آنلاین باکس گل سارگل به دقت ملاحظه و مطالعه بفرمایید. ورود کاربران به وب سایت سارگل در هنگام ثبت سفارش آنلاین باکس گل خود ، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس و خدمات ارسال آنلاین گل وب سایت گلبیشه است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به منزله پذیرفتن تمام و کمال کلیه شرایط و قوانین گلبیشه از سوی شما عزیزان می باشد . همچنین لازم به ذکر است که شرایط و قوانین ذکر شده ، جایگزین تمام توافقهای قبلی محسوب می گردد.

 

    قوانین عمومی

    قابل توجه کاربران گرامی ، که کلیه فرآیند های وب سایت سفارش آنلاین سارگل منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر هستند . در صورتی که در قوانین درج شده ، روال و سرویسهای سارگل تغییراتی در آینده ایجاد گردد ، در همین صفحه انتشار و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت سارگل به معنی پذیرش هرگونه تغییرات خواهد بود .
    تعریف مشتری یا سفارش دهنده

    مشتری یا کاربر به شخصی اطلاق می گردد که جهت استفاده از خدمات سفارش گل آنلاین سارگل در سایت ثبت نام به عمل آورد .
    ارتباطات الکترونیکی سارگل با کاربران سایت

    وب سایت خرید آنلاین گل سارگل ، به مشتریانی که در سایت خود جهت خرید آنلاین گل ثبت نام به عمل آورند ، نامه الکترونیکی حاوی فاکتور خرید از سایت را به پست الکترونیکی وارد شده از طرف کاربر در هنگام ثبت نام ارسال خواهد نمود .
    همچنین تنها اطلاعاتی که کاربر در هنگام ثبت نام در سایت وارد میکند ، ملاک مکاتبات و تماس ها جهت هماهنگی و ارسال مورد استفاده قرار خواهد گرفت .
    در صورت عدم تمایل به دریافت پست الکترونیک و یا پیامک که جهت اطلاع از آخرین محصولات و یا شرایط فروش ویژه ، می توانید از عضویت در خبرنامه وب سایت ارسال آنلاین گل سارگل خارج گردید .
    سیاستهای رعایت حریم شخصی

   سارگل تمام تلاش خود در جهت حفظ و نگهداری از اطلاعات کاربران گرامی که در وب سایت ثبت نام نموده اند را به عمل خواهد آورد .
    تمامی محتوای در دسترس از طریق وب سایت خرید و ارسال آنلاین گل سارگل اعم از تصاویر ، نشان ها ، متون ، موارد قابل دانلود و کپی ، اسکریپت ها ، علائم تجاری ثبت شده در سارگل در انحصار این سایت بوده و هرگونه سوء استفاده با اهداف تجاری ، شامل پیگرد قانونی خواهد بود. تمامی مسئولیت فعالیت هایی که کاربران تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام بپذیرد به عهده کاربران می باشد .
    سارگل با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره، سابقه ای درخشان، تجربه و محتوای غنی، اولین قدم جهت اعتماد شما به خود را برداشته است.

محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید